TMJMEDCENTER.COM
  • info@tmjmedcenter.com

  • شماره تماس :22540045

  • ساعت کاری :9صبح تا 8 عصر

درباره TMJ ایران

 مرکز تشخیص و درمان بیماری های مفصل فکی گیجگاهی (TMJ) توسط دکتر علیرضا امیر سیف الدینی در سال 1390 در تهران تأسیس گردید. این مرکز همکاری بخش فوق تخصصی CMD بیمارستان INI هانوفر آلمان که ریاست آن را پروفسور مجید سمیعی برعهده دارد، در حال فعالیت است.
مرکز تخصصی درمان عارضه های مفصل فکی گیجگاهی (TMJ) بعنوان اولین مرکز درمان بیماری های مفصل فک و بیماریهای CMD و TMD خاورمیانه در تهران می باشد.
این مرکز درمانی از شهریورماه سال 1390 زیر نظر دکتر علیرضا امیر سیف الدینی رئیس بخش دندانپزشکی بیمارستان اینی (INI) هانوفر آلمان در حال فعالیت است. متخصصین این مرکز بصورت پروازی و با همکاری دندانپزشکان و پزشکان ایرانی- آلمانی بیمارستان اینی (INI) هانوفر آلمان در حال ارائه خدمات درمانی و مشاوره ای به هموطنان ایرانی می باشند.
بیمارستان اینی ( INI) هانوفر آلمان یکی از مهمترین و مشهورترین مراکز درمانی و تحقیقاتی علوم اعصاب دنیا می باشد که ریاست آن را جراح و نابغه مشهور مغز و اعصاب، پروفسور مجید سمیعی بر عهده دارند و اولین مرکز فوق تخصصی CMD و TMD اروپا در سال 2008 میلادی به سرپرستی دکتر علیرضا امیر سیف الدینی در این بیمارستان تاسیس گردیده است.

راه های ارتباطی

آدرس مرکز TMJ :

تهران - خيابان یوسف آباد، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، بین خیابان ۶۳ و ۶۵، ساختمان شماره ۴۸۵ طبقه اول - واحد 11

تلفن تماس مرکز :

22540045 - 021

ارسال پیـامک :

200022540045

يوسف آباد، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، بین خیابان ۶۳ و ۶۵، ساختمان شماره ۴۸۵ طبقه اول، واحد ۱۱

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار سایت مرکزTMJ ایران در خبرنامه عضو شوید .
ثبت